Oferta

EUROSYSTEM poleca Państwu wyjątkowy model
rozdrabniacza KENMORE 60581.
Idealny w domu, niezastąpiony w gastronomii...
Jedyny taki model...

Wieloletnie doświadczenia skłoniły nas do wyodrębnienia spośród innych oferowanych modeli rozdrabniaczy model 60581 Kenmore Elite jako najlepsze rozwiązanie do najszerszej grupy odbiorców, zarówno w gospodarstwach domowych jak i w gastronomii. Firma Eurosystem udziela na w/w model 24 miesięcy gwarancji oraz zapewnia serwis gwarancyjny i pogwarancyjny. Ofertę kierujemy zarówno do dystrybutorów sprzętu gastronomicznego (oferując dogodne warunki współpracy), oraz do odbiorców indywidualnych.
Nasza firma oferuje stałe stany magazynowe oferowanego rozdrabniacza mod 60581 pozwalająca na realizacje każdego zamówienia ilościowego

Dział serwisowy dysponuje pełnym zaopatrzeniem w części zamienne do oferowanego modelu co pozwala na zrealizowanie zlecenia serwisowego w czasie nie dłuższym niż 3 dni.
Staramy się utrzymać stalą cene naszego urządzenia w zależności od grupy odbiorców ustalając odpowiednie wysokości rabatów.
U klientów kluczowych stosujemy zasadę wsparcia sprzedaży w formie czytelnych ulotek reklamowych z opisem zasady działania i parametrów technicznych, urządzeń ekspozycyjnych i innych materiałów marketingowo - reklamowych.
©2009 Eurosystem • Dht-it